Skip links

Pērkam cirsmas

Mežsaimniecības uzņēmums Cirsmas LV specializējas cirsmu iegādē un piedāvā plašu mežizstrādes pakalpojumu klāstu. Mēs pērkam cirsmas visā Latvijas teritorijā – ideāls variants meža īpašniekiem, kas vēlas gūt peļņu no sava meža jau šodien un saglabāt iespēju arī pelnīt nākotnē.

Perkam-cirsmas_Cirsmas-LV_mezsaimniecibas-uznemums

Kāpēc mēs?

Mežizstrāde ar Cirsmas LV ir vairāk nekā cirsmas pirkšana/pārdošana - tā ir sadarbība, kas ir balstīta uz elastīgu un klientu vajadzībām pielāgotu pieeju, nodrošinot, ka katrs meža īpašnieks saņems godīgu un konkurētspējīgu atlīdzību.

Mūsu speciālisti izvērtēs jūsu meža potenciālu, ātri reaģēs un sniegs arī nepieciešamo juridisko atbalstu. Pērkot cirsmas mēs piedāvājam padziļinātu pieeju, kas nodrošina meža resursu ilgtspējīgu pārvaldību un augstas kvalitātes produkta iegūšanu.

Mēs pērkam

— Kopšanas cirsmas

— Izlases cirsmas

— Sanitārās cirsmas

— Kailcirtes

Mūsu pieeja

Mēs saprotam, ka mežizstrāde ir komplekss pakalpojumu kopums, kas prasa specifiskas zināšanas un pieredzi, lai ekonomiski un efektīvi apsaimniekotu mežu. Ar mūsu palīdzību jūs varat izvēlēties piemērotākos ciršanas veidus un platības. Mūsu darbība ietver ne tikai mežizstrādi, bet arī meža apsaimniekošanu, lai pēc tā izstrādes, mežs iespējami ātri atjaunotos.

Process

Aizpildi pieteikumu!

Pēc pieteikuma nosūtīšanas ar Jums sazināsies mūsu klientu konsultants.

Uzzini cirsmas vērtību!

Novērtēsim un piedāvāsim labāko cenu, nepieciešamības gadījumā palīdzēsim ar visiem nepieciešamajiem dokumentiem.

Pārdot cirsmu?

Ja mūsu piedāvājums Jūs apmierinās – pārdodiet cirsmu mums!

Interesē pārdot cirsmu?

Aizpildiet pieteikumu, un mēs nodrošināsim, ka saņemsiet godīgu un konkurētspējīgu piedāvājumu par jūsu cirsmu. Cirsmas LV ir jūsu uzticamais partneris mežizstrādes jomā, garantējot jūsu meža ilgtspēju un rentabilitāti.

Biežāk uzdotie jautājumi

Mežizstrāde ietver darbības, kas saistītas ar cirsmu izstrādi, kur prioritāte ir darbu efektivitātes un vides aizsardzības harmoniska apvienošana.

Cirsma ir platība mežā kurā ir paredzēta saimnieciskā darbība un uz kuru ir izsniegts koku ciršanas apliecinājums.

Cirsmas vērtība ir atkarīga no apaļkoku tirgus cenas, mežizstrādes izmaksām un cirsmas atrašanās vietas.

Cirsmas LV veiks pārskaitījumu par pārdoto mežu nekavējoties pēc līguma parakstīšanas, nodrošinot tūlītēju samaksu.